نرم افزار فوق العاده تقویت امواج مغزی  چاپ

تاریخ : جمعه 20 خرداد‌ماه سال 1390 در ساعت 10:01 ب.ظ


نرم افزار فوق العاده تقویت امواج مغزی

همراه با آموزش تنظیمات نرم افزار به زبان فارسی مولتی مدیا

کاملترین پکیج موجود نسب به فروشگاه های دیگر...

2DVD

Brain Waves software نرم افزار تولید امواج مغزی

 

این مجموعه بصورت فایلهای MP3 همراه با نرم افزار تولید امواج مغزی

(آموزش کار با نرم افزار بصورت مولتی مدیا فارسی)


در 2 عدد
 DVD 
شما هم می‌توانید یک شرلوک هولمز باشید!!!

آیا می‌دانید دلیل جذابیت جهانی آقای شرلوک هولمز چیست؟

تمرکز و دقت فوق العاده بر محیط اطراف و داشتن حافظه فوق العاده قوی

این راز جذابیت جهانی شرلوک هولمز است...

 

راز جذابیت جهانی شرلوک هولمز

با داشتن حافظه قدرتمند و تمرکز بالا همه را مبهوت توانایی خود خواهید کرد.

فقط کافی است یک هدفون خوب داشته باشید و این نرم افزار را بر روی کامپیوتر

خود نصب کنید.

 
نظرتان راجع به شخصیتی با مشخصات زیر چیست؟
کسیکه فقط با یک بار حضور در یک مهمانی تک تک افراد را با تمام مشخصات ظاهری و اسم و فامیل به خاطر می‌سپارد و در هر ملاقات دیگر بدون هیچ مشکلی آنها را به اسم صدا می‌ زند. کسیکه پیچیده ‌ترین موضوعات علمی و فرمولهای محض را به سرعت به ذهن می‌سپارد و با تکیه به حافظه فعال و غنی خود از بزرگترین  آزمونهای هوش سر بلند بیرون می‌آید.کسیکه هر شماره و عددی (شماره تلفن افراد ـ پلاک اتومبیل ـ شماره حساب ـ شماره سریالها و ....) بلافاصله در ذهن خود بطور دائم ثبت می‌کند.کسیکه در هر ساعت تا 150 لغت جدید هر زبان بیگانه‌ای را برای همیشه به خاطر می‌سپارد! این یعنی یادگیری یک زبان جدید در هر ماه!کسیکه بدون نیاز به روخوانی از روی کاغذ، ساعت ها بطور منطقی و معنی دار سخنرانی می‌کند و همگان را مبهوت توان رهگیری اعجاب آور حافظه خود در یاد آوری سریع موضوعات می‌ نماید.
 

شما هم مانند یک حرفه‌ای آنگونه که انتخاب کرده‌اید دنیا را می‌بینید و حس می‌کنید.ما در این مجموعه روش کسب این توانایی ها را به شما آموزش می دهیم.روش جذابیت با استفاده از تواناییهای ذاتی بدون نیاز به ثبت در سر رسید به طور دقیق ساعات

قرار ملاقاتهای خود را در ذهن خود مرتب و ذخیره نمائید.

 

 

مجازترین و عالیترین دوپینگ حافظه و ذهن برای مطالعه! چیزی به زمان آزمون باقی نمانده است و تنها چیزی که می‌تواند عقب ماندگی را جبران کند، سرعت بخشیدن به جذب مطالب توسط مغز است.

این امر میسر نمی ‌شود مگر مغز انسان بطور مستمر در حالت فوق هشیار و سر زندگی کامل فعالیت کند. اما امواج مزاحم و افکار و توهمات درونیو بیرونی به مغز مجال نمی‌ دهند که ساعتی بیشتر در حالت فوق هشیاری باقی بماند در نتیجه با وجودی که مدتی تا کنکور باقی است ولی در هر روز مغز بیشتر از یک ساعت کشش درک سریع و جذب کامل مطالب را ندارد. چاره کار تحریک مغز و وادار سازی آن به ثبات در حالت فوق هشیاری است و این میسر نمی‌ شود مگر با زبان خود مغز با مغز ارتباط بر قرار کنید.


زبان مغز امواج مغزی است وقتی انسان در حالت مطالعه و تمرکز شدید است، مغز او امواجی فوق العاده متفاوت با حالات بازی و خواب و استراحت واضطراب از خود منتشر می‌کند. اگر ابزاری وجود داشته باشد که امواج لحظات هشیاری و مطالعه با تمرکز عالی را دوباره بازسازی کند و آن را به مغزبرگرداند، مغز بلافاصله به حالت فوق هشیاری می رود. چرا که امواج به او چنین فرمانی را می دهند .نرم افزار بیوفیدبک همان ابزار جادویی بازخوراندن امواج دلخواه مغزی از طریق هدفون به مغز است. این نرم افزار که برای اولین بار با آموزش کامل فارسی و بدون قفل و همراه با هزاران موج آماده به بازار ایران عرضه شده، تحولی شگرف را در حوزه یادگیری سریع و دستیابی به حافظه های فوق عادی باعث شده است.

 

در کمترین زمان ممکن مانده به برگزاری آزمون، صدها پاسخ را به طور دقیق در ذهن خود جای دهید.

با تکیه بر حافظه خارق العاده خود و با اعتماد به نفس فوق العاده در تمام فعالیتهای ذهنی مقام و جایگاه اول

را از آن خود سازید.
 

طرز کار این نرم افزار:
در عین سادگی فوق العاده و حیرت آور است. بانکی کامل از امواج مغزی حالات مختلف انسانی از مطالعه و یادگیری سریع گرفته تا تمرکزهای حیرت آور و مدیتیشن و آرامش و قدرت های شگرف ذهنی، همگی با اندازه گیری دقیق امواج مغزی نمونه‌های شاهد انسانی در سراسر جهان توسط تیمی مجرب از صدها کارشناس و متخصص جمع آوری و به شکل مناسب نرم افزار تبدیل شده است. حال این شما هستید که حالت مورد نظر خود را از بین صدها حالت پیشنهادی نرم افزار انتخاب می کنید. با انتخاب وضعیت و حالت مطلوب، شما هدفون را در گوش های خود گذاشته وبرای مدت مشخصی که نرم افزار تعیین می کند امواج تولیدی را به سوی مغز خود گسیل می دارید.

 

پیچیده ترین موضوعات علمی و فرمولهای محض را به سرعت به ذهن بسپارید. و با تکیه به حافظه فعال و غنی خود از بزرگترین آزمونهای هوش سربلند بیرون آیید.
 

بعد از پایان تمرین به طرز معجزه آسایی تمام متابولیسم بدن شما ویژگیهای آن حالت انتخابی را در خود منعکس می‌سازد و شما مانند یک حرفه‌ای آنگونه که انتخاب کرده‌اید دنیا را می‌بینید و حس می‌کنید.


نرم افزار بیوفیدبک محصولی است بی‌نظیر که می‌تواند دلهره های ایام نزدیک کنکور را به یکباره در وجود شما محو سازد و ذهن آشفته و به هم ریخته و هراسان شما را چنان نظمی دهد که قدرت شگرف آن همه را حیرت زده سازد. این نرم افزار همراه آموزش کامل ویدئویی فارسی و بانک جامع امواج به طور کامل تقدیم مشتاقان و علاقه مندان به کار گیری فناوریهای نوین یادگیری قرن بیست و یک می‌شود.
 

نرم افزار بیوفیدبک مجموعه‌ای است که کاربرد آن فقط محدود به حوزه یادگیری سریع و تمرکز فوق عادی نمی‌شود و با آن می توان حالتهای روحی و جسمی مختلف از مدیتیشن های عمیق گرفته تا قدرتهای جسمی مافوق طبیعی را تجربه کرد. گستره امواج موجود در بانک نرم افزار آنقدر وسیع است که شما را حیرت زده خواهد کرد.

 

بسیاری از آهنگسازان با استفاده از امواج متنوع موجود در این نرم افزار در بخشهای مختلف آهنگهایی که می‌سازند از امواج مناسب حالت القایی خود استفاده می کنند و جذابیتی جادویی را به موزیک خود می‌بخشند. کنترل کارکرد و کارآیی مغز با امواج ساطع خود مغز یکی از سالم ترین وموثرترین و در عین حال حیرت انگیزترین شیوه‌های تقویت ذهن در کشورهای پیشرفته محسوب می ‌شود.


با این شیوه در حداقل زمان قابل تصور می توان ده ها زبان جدید را یاد گرفت و به هزاران مهارت جسمی و ذهنی تازه مسلط شد. حوزه کاربرد امواج مغزی هر روز در حال گسترش است. به جای خواندن و تکرار کردن فقط کافی است ببینید با آلبوم  آموزش ویدئویی تکنیک تقویت حافظه مبتنی بر تجسم ذهنی چند حسگری موفقیت MSMI=Multi Sensory Mental Imagery شما می‌توانید به خارق العاده ‌ترین حافظه عالم دست پیدا کنید و همه را مبهوت توان خارق العاده خود نمائیدبراساس حافظه قوی خود نام و مکان دقیق خیابان و کوچه های یک شهر بزرگ را در کمتر از دو ساعت بهخاطر بسپارید.

 

 

 


 

 

سایر نرم افزارهای موجود در این مجموعه:

 

1) نرم افزار I - Doser v5.0.4 Premium + 152 Doses تولید کننده امواج آلفا، بتا، کاما جهت تقویت قوای ذهنی و قدرت مغز انسان، تقویت قدرتهای درونی، تقویت حافظه، تقویت قدرت اراده برای رسیدن به آرزوهای خود، درمان بیماری های خاص روحی روانی و صدها فایده دیگر...

 

2) نرم افزار NATURA Sound Therapy 3.0 + Plugins (نرم افزاری جهت تولید و پخش آهنگهای ملایم طبیعت جهت تسکین خستگی ها، ریلکس شدن بدن، معالجه بیمارانی که بیماریشان منشع روحی و روانی دارند که به این روش معالجه، موسیقی درمانی یا آهنگ درمانی، صوت درمانی و.... می گویند.)

 

3) نرم افزار Spirit Of Forest 3.2 (نرم افزاری می باشد که با تنظیمات دلخواه خود می توان صداهای طبیعت و موسیقی های آرامبخش تولید کرد.)

 

4) نرم افزار BrainWave Generator 3.1.12 تولید امواج مغزی (رفتن به حالت خلسه خود هیپنوتیزمی) همراه با آموزش به زبان فارسی

 

5) نرم افزار Virtual Hypnotist (نرم افزار خود هیپنوتیزم با نصب این نرم افزار در کامپیوتر، خودتان خود را هیپنوتیزم کنید.)

 

 

6) نرم افزار Vectormedia Software Atmosphere Deluxe v7.1.0.123 (با استفاده از این نرم افزار می توان انواع صداهای طبیعت از قبیل صدای دریا، صدای نغمه و آواز پرندگان، صدای بارش باران، صدای رعد و برق آسمون، صدای امواج خروشان رودخانه، صدای آتش و سوختن چوب، صدای خش خش برگ و ... را می توانید تولید کرد.)

 

7) نرم افزار Subliminal Flash (نرم افزاری می باشد جهت بهبود سطح زندگی شخصی خود.)

 

8) نرم افزار Daily Brain Training 1.0 (نرم افزاری می باشد جهت تقویت حافظه، تست هوش، افزایش تمرکز فکر و سرعت عمل در کارهای خود.)

 

9) نرم افزار Chakra Meditation v1.0 (این نرم افزار بر روی گوشی موبایل نصب می شود. شما با نصب این نرم افزار

می توانید از طریق گوشی موبایلتان مدیتیشن یاد بگیرید.)

 

10) مجموعه موسیقی های امواج مغزی Full Album Brain Sync جهت تقویت حافظه و قوای ذهن، شفا دهی، تمرکز فکری، خلسه هیپنوتیزمی و...

 

 

 

 

 
کلید واژه های سایت:

نرم افزار تقویت و تولید امواج مغزی راز جذابیت جهانی شرلوک هولمز نرم افزار خود هیپنوتیزم کردن خود افزایش قدرت حافظه و تمرکز فکر دوپینگ حافظه و ذهن شیوه‌های تقویت ذهن تکنیک های تقویت حافظه دانلود رایگان نرم افزار Brainwave Generator تولید و کنترل امواج مغزی آرامش و خواب واقعی رفتن به حالت خلسه خود هیپنوتیزم فواید نرم افزار امواج مغزی نرم افزار تولید امواج مغزی و کنترل این امواج برای رسیدن به حالت دلخواه دانلود رایگان نرم افزار امواج مغزی کاهش دهنده استرس و افزایش دهنده آرامش HQRS به آرامش ذهن و فکر رسیدن براورده سازی آرزوهای خود انرژی و سطح امواج مغزی امواج آلفا امواج درمانی صوت درمانی رفتن به حالت امواج دلتا نیمکره راست سلامتی و بی‌عیبی مغز شما در حالت آلفا میزان استفاده ازنیمکره راست معرفی نرم افزارهای شبیه سازی امواج مغزی و تاثیر آن بر تجربیات زندگی دانلود نرم افزار و یاد سپاری برق آسا مطالب در حافظه و مغز خود آرامش و خواب واقعی را با این نرم افزار شگفت انگیز امواج بترتیب امواج آلفا امواج تتا و امواج دلتا امواج الکترومغناطیسی مغز انسان از این امواج برای دیدن رویا و ارتباط روحی و شهود استفاده می‌شود تکامل این امواج قدرت فراگیری مغز بیشتر می‌شود و نیمکره راست مغز بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد امواج آلفا در ۶ و۷ سالگی بیشترین امواج مغزی هستند نرم افزار I - Doser v5.0.4 Premium + 152 Doses نرم افزار شبیه ساز حالات مغز